daber - 2012-12-12 19:15:23 |
Zawodnicy z prawem startu w Pucharze Świata
Austria:
Clemens Aigner Thomas Diethart Markus Eggenhofer Manuel Fettner Michael Hayboeck Stefan Hayboeck Daniel Huber Mario Innauer Bjoern Koch Martin Koch Andreas Kofler Stefan Kraft Daniel Lackner Thomas Lackner Wolfgang Loitzl Thomas Morgenstern Lukas Mueller Johannes Obermayr Elias Pfannenstill Manuel Poppinger Florian Schabereiter Markus Schiffner Gregor Schlierenzauer Christoph Stauder Andreas Strolz Thomas Thurnbichler Elias Tollinger David Unterberger Ulrich Wohlgenannt David Zauner
Bułgaria:
Vladimir Zografski
Czechy:
Martin Cikl Antonin Hajek Lukas Hlava Jakub Janda Roman Koudelka Cestmir Kozisek Jan Matura Jiri Mazoch Borek Sedlak Vojtech Stursa Ondrej Vaculik
Estonia:
Kaarel Nurmsalu Illimar Paern Siim-Tanel Sammelselg
Finlandia:
Antti Aalto Lauri Asikainen Janne Happonen Sami Heiskanen Joonas Ikonen Kalle Keituri Anssi Koivuranta Kai Kovaljeff Mika Kulmala Jere Kykkänen Ville Larinto Veli-Matti Lindström Jarkko Määttä Olli Muotka Sami Niemi Juha-Matti Ruuskanen Ossi-Pekka Valta Kimmo Yliriesto
Francja:
Emmanuel Chedal Vincent Descombes Sevoie Sebastien Lacroix Jason Lamy Chappuis Ronan Lamy Chappuis David Lazzaroni Alexandre Mabboux Nicolas Mayer David Viry
Japonia:
Shuji Endo Kazuyoshi Funaki Akira Higashi Shusaku Hosoyama Tsuyoshi Ichinohe Daiki Ito Kenshiro Ito Noriaki Kasai Junshiro Kobayashi Takanobu Okabe Yoshihiko Osanai Kento Sakuyama Yuhei Sasaki Takashi Sawara Reruhi Shimizu Sho Suzuki Taro Takayanagi Taku Takeuchi Shota Tanaka Shohei Tochimoto Keita Umezaki Yuta Watase Hiroki Yamada Kazuya Yoshioka Fumihisa Yumoto
Kanada:
Mackenzie Boyd-Clowes Matthew Rowley
Kazachstan:
Ivan Karaulov Nikolay Karpenko Alexey Korolev Yevgeniy Levkin Alexey Pchelintsev Assan Takhtakhunov Radik Zhaparov
Korea Pd:
Heung-Chul Choi Yong-Jik Choi Chil-Ku Kang Hyun-Ki Kim
Niemcy:
Pascal Bodmer Tobias Bogner Felix Brodauf Michael Dreher Markus Eisenbichler Richard Freitag Severin Freund Karl Geiger Stephan Hocke Kevin Horlacher Florian Horst Marinus Kraus Stephan Leyhe Tobias Loeffler Tobias Lugert Jan Maylaender Maximilian Mechler Florian Menz Julian Musiol Michael Neumayer Pius Paschke Danny Queck Martin Schmitt Felix Schoft Erik Simon Georg Späth Christian Ulmer Niclas Wangler Andreas Wank Andreas Wellinger Daniel Wenig David Winkler
Norwegia:
Anders Bardal Mats Sohagen Berggaard Fredrik Bjerkeengen Johan Martin Brandt Kim Rene Elverum Sorsell Klaus Ovlien Engen Anders Fannemel Kenneth Gangnes Simen Grimsrud Espen Enger Halvorsen Joachim Hauer Tom Hilde Ole Marius Ingvaldsen Anders Jacobsen Robert Johansson Akseli Kokkonen Atle Pedersen Roensen Espen Roee Björn Einar Romören Phillip Sjoeen Vegard-Haukoe Sklett Andreas Stjernen Vegard Swensen Daniel-Andre Tande Rune Velta Oddvar Ystgaard
Polska:
Marcin Bachleda Krzysztof Biegun Stanisław Biela Tomasz Byrt Stefan Hula Bartłomiej Kłusek Jakub Kot Maciej Kot Dawid Kubacki Grzegorz Miętus Krzysztof Miętus Klemens Murańka Tomasz Pochwała Łukasz Rutkowski Mateusz Rutkowski Kamil Stoch Rafał Śliż Andrzej Zapotoczny Jan Ziobro Aleksander Zniszczoł Piotr Żyła
Rosja:
Petr Chaadaev Georgiy Chervyakov Ildar Fatchullin Ilmir Hazetdinov Dimitry Ipatov Anton Kalinitschenko Denis Kornilov Mikhail Maksimochkin Stanislav Oshepkov Alexey Romashov Ilja Rosliakov Alexander Sardyko Alexey Silaev Roman Sergeevich Trofimov Dimitry Vassiliev
Słowacja:
Vladimir Rosko Tomas Zmoray
Słowenia:
Jure Bogataj Anze Damjan Jernej Damjan Nejc Dezman Matej Dobovsek Robert Hrgota Jaka Hvala Dejan Judez Rok Justin Matic Kramarsic Robert Kranjec Anze Lanisek Ziga Mandl Mitja Meznar Tomaz Naglic Primoz Pikl Andraz Pograjc Cene Prevc Peter Prevc Matjaz Pungertar Gorazd Robnik Primoz Roglic Jure Sinkovec Jurij Tepes Rok Urbanc Rok Zima Milan Zivic
Szwajcaria:
Simon Ammann Gregor Deschwanden Pascal Egloff Marco Grigoli Pascal Kaelin Pascal Sommer
Szwecja:
Fredrik Balkasen Isak Grimholm Carl Nordin
Ukraina:
Vladomyr Hlyvka Vitaliy Shumbarets Volodymyr Veredyuk Vasyl Zhurakivskyy
USA
Nicholas Alexander Nicholas Fairall Peter Frenette Christian Friberg Anders Johnson Christopher Lamb
Włochy:
Davide Bresadola Sebastian Colloredo Diego Dellasega Roberto Dellasega Andrea Morassi
Zawodnicy z prawem startu w Pucharze Kontynentalnym
Austria
Marco Aberger Clemens Aigner Florian Altenburger Patrick Aschenwald Philipp Aschenwald Thomas Diethart Markus Eggenhofer Manuel Fettner Kevin Goeschl Simon Greiderer Florian Gugg Alexander Hayboeck Michael Hayboeck Stefan Hayboeck Thomas Hofer Francesco Hollaus Daniel Huber Stefan Huber Mario Innauer Bjoern Koch Martin Koch Andreas Kofler Stefan Kraft Daniel Lackner Thomas Lackner Wolfgang Loitzl Thomas Morgenstern Lukas Mueller Johannes Obermayr Thomas Ortner Elias Pfannenstill Manuel Poppinger Christian Reiter Florian Schabereiter Lucas Schaffer Markus Schiffner Gregor Schlierenzauer Christoph Stauder Andreas Strolz Thomas Thurnbichler Elias Tollinger David Unterberger Ulrich Wohlgenannt David Zauner
Bułgaria
Deyan Funtarov Bogomil Pavlov Daniel Simov Vladimir Zografski
Chiny
Yang Li Zhandong Tian Jianxun Wang
Czechy
Hubert Blaha Martin Cikl Pavel Farkas Pavel Fizek Tomas Friedrich Vit Hacek Antonin Hajek Lukas Hlava Jakub Janda Milos Kadlec Roman Koudelka Cestmir Kozisek Lukas Kuban Robert Kuban Tomas Kyncl Jan Matura Jiri Mazoch Jiri Parma jr. Martin Plhal Dawid Ripper Filip Sakala Borek Sedlak Vojtech Stursa Jan Vacula Ondrej Vaculik
Estonia
Kristjan Ilves Toenis Kartau Martti Nomme Kaarel Nurmsalu Illimar Paern Siim-Tanel Sammelselg
Finlandia
Antti Aalto Lauri Asikainen Janne Happonen Sami Heiskanen Matti Herola Joonas Ikonen Mika Kauhanen Kalle Keituri Sebastian Klinga Anssi Koivuranta Jani Korhonen Kai Kovaljeff Mika Kulmala Jere Kykkänen Ville Larinto Aapo Lehtinen Veli-Matti Lindström Antti Määttä Jarkko Määttä Olli Muotka Sami Niemi Juho Ojala Juha-Matti Ruuskanen Sami Saapunki Riku Taehkaevuori Ossi-Pekka Valta Anssi Ylipulli Kimmo Yliriesto
Francja
Gauthier Airiau Emmanuel Chedal Vincent Descombes Sevoie Julien Faivre Rampant Sacha Gardet Nicolas Gonthier Samuel Guy Sebastien Lacroix Maxime Laheurte Jason Lamy Chappuis Ronan Lamy Chappuis David Lazzaroni Alexandre Mabboux Nicolas Mayer Benjamin Raffort David Viry Holandia Lars Antonissen Rico de Jong Ruben de Wit Oldrik van den Aalst
Japonia
Kota Endo Shuji Endo Tomoaki Endo Kazuyoshi Funaki Yuumu Harada Akira Higashi Shohtaroh Hosoda Shusaku Hosoyama Tsuyoshi Ichinohe Daiki Ito Kenshiro Ito Noriaki Kasai Junshiro Kobayashi Yusuke Narita Takanobu Okabe Yoshihiko Osanai Kento Sakuyama Yuhei Sasaki Takashi Sawara Reruhi Shimizu Sho Suzuki Taro Takayanagi Taku Takeuchi Shota Tanaka Shohei Tochimoto Keita Umezaki Hiroaki Watanabe Yuta Watase Hiroki Yamada Kenta Yamamoto Kazuya Yoshioka Fumihisa Yumoto
Kanada
Mackenzie Boyd-Clowes Yukon de Leeuw Dusty Korek Joshua Maurer Eric Mitchell Rogan Reid Matthew Rowley Matthew Soukop
Kazachstan
Shyngys Kalykov Ivan Karaulov Anatoliy Karpenko Nikolay Karpenko Alexey Korolev Yevgeniy Levkin Sabirzhan Muminov Alexey Pchelintsev Vladimir Polushin Konstantin Sokolenko Assan Takhtakhunov Marat Zhaparov Radik Zhaparov
Korea Pd.
Heung-Chul Choi Yong-Jik Choi Chil-Ku Kang Hyun-Ki Kim
Niemcy
Daniel Althaus Martin Baumunk Pascal Bodmer Tobias Bogner Sebastian Bradatsch Felix Brodauf Michael Dreher Markus Eisenbichler Jonas Faller Nico Faller Richard Freitag Severin Freund Daniel Fudel Marc Ganserer Karl Geiger Christoph Haenel Christian Heim Tim Heinrich Henrik Heinz Nico Hermann Michael Herrmann Stephan Hocke Kevin Horlacher Florian Horst Oliver Kamienski Toni Kellner Marinus Kraus Marc Krauspenhaar Sepp Lechner Sven Lehenberger Stephan Leyhe Tobias Loeffler Johannes Loehmann Tobias Lugert Dominik Maier Jan Maylaender Dominik Mayländer Maximilian Mechler Florian Menz Ron Moeckel Christoph Mueller Julian Musiol Michael Neumayer Pius Paschke Ludwig Pohle Nico Polichronidis Danny Queck Sebastian Reuschel Franz Roeder Alexander Schmid Martin Schmitt Felix Schoft Alois Schwinghammer David Siegel Jonathan Siegel Erik Simon Georg Späth Robin Tanner Christian Ulmer Lukas Wagner Niclas Wangler Andreas Wank Daniel Weiss Franz Weiss Andreas Wellinger Daniel Wenig Nils Wilfert David Winkler
Norwegia
Anders Bardal Mats Sohagen Berggaard Hans Petter Bergquist Fredrik Bjerkeengen Borge Gelein Blikeng Johan Martin Brandt Kim Rene Elverum Sorsell Klaus Ovlien Engen Anders Fannemel Johann Forfang Andre Fredheim Jan Fuhre Kenneth Gangnes Joergen Graabak Simen Grimsrud Leif Marius Hagemoen Espen Enger Halvorsen Joachim Hauer Andreas Myhre Hellerud Tom Hilde Ole Marius Ingvaldsen Anders Jacobsen Robert Johansson Thomas Kjelbotn Akseli Kokkonen Tommy Lianes Adrian Soerensen Livelten Jon Haakon Moe Sondre Myhre Christoffer Nygaard Atle Pedersen Roensen Mathias Ristad Espen Roee Björn Einar Romören Phillip Sjoeen Sondre Skeie Stian Andre Skinnes Vegard-Haukoe Sklett Sigurd Nymoen Soberg Andreas Stjernen Vegard Swensen Daniel-Andre Tande Rune Velta Oddvar Ystgaard
Polska
Marcin Bachleda Krzysztof Biegun Stanisław Biela Tomasz Byrt Jan Ciapała Mateusz Cieślar Wojciech Gąsienica-Kotelnicki Sebastian Hebel Stefan Hula Konrad Janota Dawid Kanik Bartłomiej Kłusek Mateusz Kojzar Jakub Kot Maciej Kot Dawid Kowal Dawid Kubacki Artur Kukuła Krzysztof Leja Grzegorz Miętus Krzysztof Miętus Piotr Mojżesz Klemens Murańka Tomasz Pochwała Łukasz Podżorski Jakub Przybyła Adam Ruda Łukasz Rutkowski Mateusz Rutkowski Kamil Stoch Szymon Szostok Jędrzej Ścisłowicz Rafał Śliż Piotr Świerczek Jakub Wolny Andrzej Zapotoczny Jan Zięba Jan Ziobro Aleksander Zniszczoł Piotr Żyła
Rosja
Vladislav Boyarintsev Alexey Buyvolov Sergey Bychkov Petr Chaadaev Georgiy Chervyakov Ivan Chumyshev Ildar Fatchullin Robert Fatchullin Roman Gornostaev Ilmir Hazetdinov Dimitry Ipatov Anton Kalinitschenko Alexander Khalezov Denis Kornilov Sergey Kozhevnikov Sergei Kulikov Ivan Lanin Grigoriy Leontyev Mikhail Maksimochkin Stanislav Oshepkov Andrey Pachin Evgeni Plekhov Dmitriy Ponomarev Sergey Pyzhov Sergei Rodionov Alexey Romashov Ilja Rosliakov Alexander Sardyko Sergey Shulaev Alexander Shuvalov Alexey Silaev Dmitry Sporynin Roman Sergeevich Trofimov Egor Ulitin Artem Utev Ildar Valitov Dimitry Vassiliev Denis Veselov Dmitri Zhutchikin
Rumunia
Stefan Valentin Blega Szilvester Kozma Nicolae Sorin Mitrofan Sorin Iulian Pitea Robert Valentin Tatu Eduard Torok Remus Tudor Adrian Vornicu
Słowacja
Patrik Lichy Vladimir Rosko Tomas Zmoray
Słowenia
Tim Babnik Luka Bardorfer Gasper Bartol Jure Bogataj Luka Brnot Anze Damjan Jernej Damjan Nejc Dezman Matej Dobovsek Ozbej Ferkov Nejc Frank Robert Hrgota Jaka Hvala Branko Iskra Dejan Judez Rok Justin Andraz Kern Jernej Klaric Uros Kocnik Jaka Kosec Jernej Kosnjek Matic Kramarsic Robert Kranjec Miha Kveder Anze Lanisek Luka Leban Matej Likar Rok Mandl Ziga Mandl Gasper Martincic Mitja Meznar Tomaz Naglic Jaka Oblak Anze Obreza Primoz Pikl Andraz Pograjc Cene Prevc Peter Prevc Ernest Prislic Matjaz Pungertar Gorazd Robnik Matic Rogelj Primoz Roglic Jaka Rus Anze Semenic Nejc Seretinek Jure Sinkovec Matevz Sparovec Saso Tadic Jurij Tepes Jaka Tesovnik Rok Urbanc Tomaz Verbajs Gasper Vodan Rok Zima Milan Zivic Primoz Zupan Miran Zupancic
Szwajcaria
Simon Ammann Olivier Anken Vital Anken Gillaume Berney Tobias Birchler Gregor Deschwanden Luca Egloff Pascal Egloff Marco Grigoli Pascal Kaelin Gabriel Karlen Killian Peier Adrian Schuler Andreas Schuler Pascal Sommer Fabian Waldis Samuel Wiget
Szwecja
Fredrik Balkasen Isak Grimholm Jakob Grimholm Josef Larsson Alexander Mitz Carl Nordin
Turcja
Faik Yuksel
Ukraina
Serhiy Drozdov Yaroslav Dysko Vladomyr Hlyvka Andryi Kalinchuk Andrii Klymchuk Viktor Pasichnyk Vitaliy Shumbarets Volodymyr Veredyuk Vasyl Zhurakivskyy
USA
Nicholas Alexander Hyrum Bailey Kevin Bickner Andrew Bliss AJ Brown Andre Denney Trevor Edlund Nicholas Fairall Peter Frenette Christian Friberg Michael J Glasder Willy Graves Alexander Haupt Tyler Hutchins Anders Johnson Christopher Lamb Casey Larson Ben Loomis Nicholas Mattoon Alex Miller William Rhoads Brian Wallace Trevor Wert
Węgry
Akos Szilagyi
Włochy
Davide Bresadola Federico Cecon Sebastian Colloredo Alessio de Crignis Diego Dellasega Roberto Dellasega Zeno di Lenardo Alex Insam Michael Lunardi Andrea Morassi
|
scirocco - 2012-12-14 18:00:49 |
Kadra narodowa: Daiki Ito Noriaki Kasai Junshiro Kobayashi Kento Sakuyama Reruhi Shimizu Taku Takeuchi Yuta Watase
Kadra A: Shuji Endo Kazuyoshi Funaki Kenshiro Ito Takanobu Okabe Sho Suzuki Shohei Tochimoto Kazuya Yoshioka Fumihisa Yumoto
Kadra B: Akira Higashi Shusaku Hosoyama Tsuyoshi Ichinohe Yoshihiko Osanai Yuhei Sasaki Takashi Sawara Taro Takayanagi Shota Tanaka Keita Umezaki Hiroki Yamada
Kadra C: Kota Endo Tomoaki Endo Yuumu Harada Shohtaro Hosoda Yusuke Narita Hiroaki Watanabe Kenta Yamamoto
|
Kowal - 2012-12-30 22:19:55 |
Kadra narodowa:
Anders Bardal Anders Fannemel Tom Hilde Anders Jacobsen Vegard-Haukoe Sklett Andreas Stjernen Rune Velta
Kadra A:
Johan Martin Brandt Kim Rene Elverum Sorsell Kenneth Gangnes Simen Grimsrud Ole Marius Ingvaldsen Atle Pedersen Roensen Björn Einar Romören Vegard Swensen
Kadra B:
Mats Sohagen Berggaard Fredrik Bjerkeengen Klaus Ovlien Engen Espen Enger Halvorsen Joachim Hauer Robert Johansson Espen Roee Phillip Sjoeen
Kadra C:
Hans Petter Bergquist Johann Forfang Adrian Soerensen Livelten Mathias Ristad Stian Andre Skinnes Sigurd Nymoen Soberg Daniel-Andre Tande
|
70kamil70 - 2013-02-06 18:29:07 |
Kadra Narodowa: Mackenzie Boyd-Clowes Yukon de Leeuw Eric Mitchell Matthew Rowley
Kadra A: Dusty Korek Joshua Maurer Rogan Reid Matthew Soukop
|
Goran Janus - 2013-02-17 18:35:10 |
KADRA NARODOWA: Peter Prevc Jaka Hvala Robert Kranjec Jurij Tepes Jure Sinkovec Jernej Damjan Matjaz Pungertar
KADRA A: Anze Semenic Matic Benedik Andraz Pograjc Miran Zupancic Nejc Dezman Matic Kramarsic Ziga Mandl
KADRA B: Cene Prevc Tomaz Naglic Rok Justin Anze Lanisek Gasper Bartol Ernest Prislic Jaka Kosec
KADRA C: Rok Urbanc Primoz Pikl Matej Dobovsek Rok Zima Jaka Rus Gasper Martincic Ales Hlebanja
KADRA D: Nejc Seretinek Tim Babnik Miha Kveder Aljaz Vodan Gasper Klinec Gasper Vodan Matej Likar
KADRA E: Zak Silih Matic Rogelj Jernej Klaric Luka Brnot Jaka Tesovnik Ozbej Ferkov Tomaz Verbajs
KADRA WSPARCIA: Dejan Judez Mitja Meznar Robert Hrgota
|
70kamil70 - 2013-02-20 23:08:33 |
Kadra Narodowa: Simon Ammann Gregor Deschwanden Marco Grigoli
Kadra A: Pascal Egloff Pascal Kaelin Killian Peier Adrian Schuler Pascal Sommer
Kadra B: Olivier Anken Vital Anken Gabriel Karlen Guillaume Berney Samuel Wiget
Kadra C: Fabian Waldis Andreas Schuler Tobias Birchler Luca Egloff
|