Manager skoków narciarskich
Mistrzostwa Świata 2013-02-18
Garmisch-Partenkirchen HS140 Wyniki kwalifikacji
Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Dmitrij Vasiliev RUS 140.0 m 144.5 q
2. Ville Larinto FIN 139.5 m 144.1 q
3. Gregor Schlierenzauer AUT 140.0 m 144.0 q
4. Jaka Hvala SLO 139.5 m 143.6 q
5. Daiki Ito JPN 139.0 m 143.2 q
6. Jurij Tepes SLO 138.5 m 142.8 q
7. Kamil Stoch POL 139.0 m 141.7 q
8. Simon Ammann SUI 138.5 m 141.3 q
9. Dawid Kubacki POL 137.5 m 141.0 q
10. Andreas Wellinger GER 137.0 m 139.6 q
11. Michael Neumayer GER 137.5 m 139.5 q
12. Andrea Morassi ITA 137.5 m 139.0 q
13. Vincent Descombes Sevoi FRA 136.5 m 138.7 q
Noriaki Kasai JPN 136.5 m 138.7 q
15. Taku Takeuchi JPN 136.0 m 138.3 q
16. Richard Freitag GER 136.0 m 137.3 q
Ilja Rosliakov RUS 136.0 m 137.3 q
18. Sebastian Colloredo ITA 135.5 m 136.4 q
19. Janne Happonen FIN 136.5 m 136.2 q
20. Rune Velta NOR 134.5 m 135.1 q
21. Andreas Kofler AUT 135.5 m 134.9 q
22. Krzysztof Miętus POL 135.0 m 134.5 q
Severin Freund GER 135.0 m 134.5 q
24. Wolfgang Loitzl AUT 133.5 m 133.3 q
25. Fumihisa Yumoto JPN 134.0 m 133.2 q
26. Roman Koudelka CZE 134.5 m 133.1 q
27. Vitaliy Shumbarets UKR 132.5 m 131.5 q
28. Anders Fannemel NOR 133.5 m 130.3 q
29. Anders Bardal NOR 132.5 m 129.5 q
30. Martti Nomme EST 133.0 m 129.4 q
Jakub Janda CZE 133.0 m 129.4 q
32. Karel Nurmsalu EST 131.5 m 127.2 q
33. Piotr Żyła POL 130.0 m 126.5 q
Anders Jacobsen NOR 130.0 m 126.5 q
35. Vasyl Zhurakivskyy UKR 130.0 m 126.0 q
36. Oleksandr Lazarovych UKR 131.5 m 125.2 q
37. McKenzie Boyd Clowes CAN 128.0 m 122.9 q
38. Matthew Rowley CAN 130.0 m 122.5 q
39. Davide Bresadola ITA 128.5 m 122.3 q
40. Thomas Morgenstern AUT 127.5 m 121.5 q
41. Robert Kranjec SLO 140.5 m* 120.9 q
42. Chris Lamb USA 127.0 m 120.6 q
43. Yang Li CHN 129.0 m 118.7 q
44. Vladimir Zografski BUL 127.5 m 117.5 q
45. Nikolay Karpenko KAZ 125.5 m 116.4 q
46. Martin Koch AUT 124.0 m 116.2 q
47. Jan Matura CZE 138.0 m* 115.9 q
48. Allexandre Mabboux FRA 126.0 m 115.8 q
49. Denis Korniłow RUS 126.0 m 114.3 q
50. Maciej Kot POL 137.5 m* 113.5 q
51. Ivan Karaulov KAZ 125.5 m 113.4
52. Nicolas Mayer FRA 124.5 m 112.1
53. Peter Frenette USA 126.0 m 111.8
Sim Saamelselg EST 123.5 m 111.8
55. Vladomyr Hryvka UKR 126.0 m 110.3
56. Tomas Zmoray SVK 123.5 m 109.8
57. Soe Choi KOR 121.5 m 107.7
58. Isaak Grinholm SWE 123.0 m 106.9
Yewgieniy Levkin KAZ 123.0 m 106.9
60. Vladimir Rosko SVK 122.0 m 106.6
61. Diego Dellasega ITA 123.5 m 105.3
62. Lucas Hlava CZE 134.0 m* 105.2 q*
63. Carl Nordin SWE 120.0 m 101.5
64. Harri Olli FIN 118.5 m 100.8
65. Dmitrij Ipatov RUS 129.5 m* 98.1
66. Pascal Egloff SUI 113.0 m 97.9
67. Radik Zhaparov KAZ 113.0 m 93.4
68. Dusty Korek CAN 116.0 m 91.8
69. Emmanuel Chedal FRA 113.0 m 89.9
70. Gregor Deschwanden SUI 113.0 m 83.4
71. Chueng Chul Choi KOR 109.5 m 81.1
72. Marco Grigoli SUI 109.0 m 80.7
73. Jure Sinkovec SLO 120.5 m* 80.4
74. Chil Ku Kang KOR 108.5 m 79.3
75. Nicolas Alexander USA 119.5 m* 76.1
76. Toenis Kartau EST 105.5 m 74.4
77. Lauri Asikainen FIN 110.5 m* 64.4
78. Hyun Ki Kim KOR 101.0 m 63.3
79. Eric Mitchell CAN 97.0 m 57.1
80. Faik Yuksel TUR 95.5 m 55.4
81. Daniel Simov BUL 93.0 m 54.9
82. Anders Johnson USA 99.5 m* 37.1
Więc w konkursie znalazło się 51 zawodników do 10 minut wyniki konkursu indywidualnego. Ale przedtem jeszcze seria próbna
Offline
Moderator
Bardzo dobrze Hvala i Tepes, żałuję że Sinkovec nie wszedł
Offline