Manager skoków narciarskich
Puchar Świata 2013-03-18
Planica HS215 Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Jaka Hvala SLO 225.5 m 228.5 m 452.3
2. Martin Koch AUT 226.5 m 228.5 m 452.0
3. Denis Korniłow RUS 226.5 m 229.5 m 450.2
Vegard Haukoe Sklett NOR 228.5 m 227.5 m 450.2
5. Rune Velta NOR 227.5 m 229.5 m 449.4
6. Kazuyoshi Funaki JPN 227.5 m 225.5 m 449.1
7. Daiki Ito JPN 226.0 m 226.5 m 449.0
8. Anders Fannemel NOR 230.5 m 221.5 m 447.9
9. Piotr Żyła POL 224.5 m 226.0 m 446.1
10. Severin Freund GER 225.0 m 226.0 m 444.7
11. Bjoern Einar Romoren NOR 223.0 m 225.0 m 444.1
12. Andrea Morassi ITA 224.0 m 219.5 m 440.2
13. Junshiro Kobayashi JPN 223.0 m 221.5 m 439.9
14. Kamil Stoch POL 227.0 m 219.0 m 439.2
15. Maciej Kot POL 224.0 m 221.0 m 439.0
16. Jan Matura CZE 222.5 m 221.0 m 436.7
17. Wolfgang Loitzl AUT 219.0 m 220.5 m 436.4
18. Taku Takeuchi JPN 224.5 m 216.5 m 435.7
19. Thomas Morgenstern AUT 229.0 m** 231.0 m 435.0
20. Dmitrij Vasiliev RUS 219.5 m 222.5 m 434.4
21. Annsi Koivuranta FIN 222.5 m 213.5 m 433.2
22. Gregor Schlierenzauer AUT 231.0 m** 223.5 m 431.4
23. Peter Prevc SLO 222.0 m 212.0 m 431.3
24. Reruhi Shimizu JPN 224.5 m 213.5 m 430.1
25. Simon Ammann SUI 226.5 m 231.0 m* 429.5
26. Tom Hilde NOR 230.0 m 229.0 m* 429.3
27. Roman Koudelka CZE 227.0 m 227.0 m* 424.3
28. Jure Sinkovec SLO 228.5 m 207.0 m 423.1
29. Antonin Hajek CZE 219.0 m 229.0 m* 422.6
30. Danny Queck GER 220.5 m 225.5 m* 416.2
31. Anders Jacobsen NOR 223.5 m** 216.0 m 411.4
32. Ville Larinto FIN 222.0 m 197.5 m 408.4
33. Noriaki Kasai JPN 226.5 m 177.5 m 387.8
34. Shohei Tochimoto JPN 221.0 m** 197.5 m* 351.7
35. Lucas Hlava CZE 220.5 m 216.6
36. Richard Freitag GER 215.0 m 214.5
37. Krzysztof Miętus POL 218.0 m 213.1
38. Robert Kranjec SLO 215.0 m 213.0
39. Michael Neumayer GER 209.0 m 205.8
40. Adrian Schuler SUI 201.5 m 196.3
41. Fumihisa Yumoto JPN 196.5 m 192.3
42. Andreas Stjernen NOR 216.0 m* 186.2
43. Vladimir Zografski BUL 213.5 m* 182.7
44. Gregor Deschwanden SUI 192.5 m 180.5
45. Jurij Tepes SLO 205.5 m* 172.1
46. Michael Hayboeck AUT 184.0 m 170.3
Offline
Moderator
Pięknie Hvala
Skład na drużynowy
1.Kranjec
2.Tepes
3.Hvala
4.Sinkovec
Offline
Moderator
Średnio udany konkurs.
Skład na konkurs drużynowy:
1.Richard Freitag
2.Michael Neumayer
3.Danny Queck
4.Severin Freund
Offline