Ogłoszenie

Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich Oberstdorf HS 213
Prawdopodobny plan zawodów:
8.03.2013r. 18:00 I trening
8.03.2013r. 19:30 II trening
8.03.2013r. 21:00 III trening
9.03.2013r. 10:00 Ogłoszenie listy startowej kwalifikacji
9.03.2013r. 11:00 Kwalifikacje
9.03.2013r. 13:00 Seria próbna
9.03.2013r. 13:30 I i II seria konkursowa
10.03.2013r. 18:00/lub 11.03.2013r. 18:00 III i IV seria konkursowa
12.03.2013r. 18:00 Seria próbna przed konkursem drużynowym
12.03.2013r. 19:00 Konkurs Drużynowy

*Uwaga plan MŚwL może ulec zmianie o wszelkim przełożeniach będę informował

#1 2013-02-13 17:48:59

 daber

Administrator

34328241
Skąd: Grodziec Śląski
Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 170
Punktów :   

Zakopane konkurs I i II

Puchar Świata 2013-02-14
Zakopane HS94 Wyniki konkursu

Poz.  Zawodnik                 Kraj          I seria     II seria       Punkty
1.    Daniel Huber             AUT            90.5 m       92.0 m        258.5
2.    Thomas Diethart          AUT            89.0 m       92.0 m        257.5
      Faik Yuksel              TUR            87.0 m       93.0 m        257.5
4.    Stefan Huber             AUT            90.5 m       90.0 m        256.5
5.    Daniel Simov             BUL            89.0 m       91.5 m        255.5
6.    Yuumu Harada             JPN            93.5 m       88.0 m        255.0
7.    Klemens Murańka          POL            89.5 m       91.0 m        253.5
8.    Kento Sakuyama           JPN            89.0 m       91.0 m        252.0
      Ilmar Pearn              EST            89.5 m       90.0 m        252.0
10.   Isaak Grinholm           SWE            88.5 m       89.0 m        250.0
11.   Mika Kulmala             FIN            89.5 m       89.0 m        249.0
12.   Andrzej Zapotoczny       POL            92.5 m       88.0 m        248.5
13.   Luca Egloff              SUI            91.0 m       88.0 m        248.0
14.   Atle Podersen Roensen    NOR            90.5 m       86.0 m        247.5
15.   Jan Maylaender           GER            90.5 m       86.5 m        245.5
16.   Bjoern Koch              AUT            88.5 m       86.5 m        245.0
      Vladimir Rosko           SVK            90.0 m       86.5 m        245.0
18.   Johan Martin Brandt      NOR            89.0 m       88.0 m        243.0
19.   Roman Sergevich Trofimov RUS            92.0 m       83.0 m        242.0
      Daniele Verasco          ITA            90.0 m       87.0 m        242.0
21.   Vincent Descombes Sevoi  FRA            88.5 m       85.5 m        241.5
22.   Davide Bresadola         ITA            89.0 m       87.0 m        241.0
23.   Borek Sedlak             CZE            89.5 m       85.5 m        240.5
      Vegard Svensen           NOR            89.5 m       85.0 m        240.5
25.   Toenis Kartau            EST            89.0 m**     91.5 m        232.5
26.   Cene Prevc               SLO            86.5 m       81.5 m        230.5
27.   Felix Brodauf            GER            91.5 m       79.0 m        227.0
28.   Benedik Matic            SLO            90.0 m**     91.0 m        224.5
29.   Joshua Maurer            CAN            89.0 m       80.0 m        224.0
30.   Keneth Gangnes           NOR            92.0 m**     85.0 m        222.0
31.   Ernest Prislic           SLO            90.0 m**     86.0 m        220.0
32.   Pascal Kaelin            SUI            91.5 m**     85.5 m        219.0
33.   Matthew Soukup           CAN            91.0 m**     86.0 m        218.5
      Rogan Reid               CAN            92.5 m**     83.5 m        218.5
35.   Hyran Bailey             USA            90.5 m       78.0 m        218.0
36.   Grzegorz Miętus          POL            92.0 m       76.0 m        214.0
37.   Tobias Lugert            GER            91.5 m**     83.0 m        213.5
38.   Florian Horst            GER            91.0 m**     84.0 m        206.0
39.   Robert Kuban             CZE            92.0 m       78.0 m*       200.5
40.   Ondrej Vaculik           CZE            89.0 m**     87.5 m*       193.5
41.   Simen Gimsrud            NOR            87.5 m                     121.5
      Rico de Jong             NED            88.0 m                     121.5
      David Winkler            GER            88.0 m                     121.5
      Mario Innauer            AUT            88.0 m                     121.5
45.   Sami Niemi               FIN            87.5 m                     121.0
      Kenshiro Ito             JPN            87.0 m                     121.0
47.   David Bartos             CZE            88.0 m                     120.5
48.   Anze Semenic             SLO            87.0 m                     120.0
      Patryk Lichy             SVK            87.0 m                     120.0
      Allexandre Mabboux       FRA            88.0 m                     120.0
51.   Kazuya Yoshioka          JPN            86.5 m                     118.5
52.   Bartłomiej Kłusek        POL            87.5 m                     118.0
      Shuji Endo               JPN            88.0 m                     118.0
      Alex Insam               ITA            87.0 m                     118.0
      David Lazzaroni          FRA            86.0 m                     118.0
56.   Kim Rene Elverum Sorsell NOR            86.5 m                     117.0
57.   Serhiy Drezdov           UKR            86.0 m                     116.5
      Rafał Śliż               POL            84.5 m                     116.5
59.   Stefan Rundaher          AUT            87.0 m                     115.5
      Ruben de Vit             NED            86.0 m                     115.5
61.   Lars Antonisse           NED            85.5 m                     115.0
62.   Yang Li                  CHN            88.0 m                     114.5
63.   Deyan Funtarov           BUL            86.0 m                     113.0
64.   Akos Szilagyi            HUN            84.5 m                     112.5
65.   Michael Dreher           GER            82.0 m                     108.0
66.   Jan Soucek               CZE            84.0 m                     107.5
67.   Ole Marius Ingvaldsen    NOR            82.0 m                     106.5
68.   Alexander Sardyko        RUS            80.5 m                     105.5
69.   Jure Bogataj             SLO            82.0 m                     103.0
70.   Adrian Schuler           SUI            79.0 m                     102.5
      Rok Justin               SLO            81.5 m                     102.5
72.   Sebastian Klinga         FIN            80.5 m                     102.0
73.   Florian Menz             GER            77.5 m                     100.0
74.   Antti Aalto              FIN            80.0 m                      99.0
      Radik Zhaparov           KAZ            88.0 m*                     99.0
76.   Andre Denney             USA            78.0 m                      97.5
77.   Aleksander Zniszczoł     POL            87.0 m*                     95.0
78.   Jan Ziobro               POL            87.5 m*                     93.5
79.   Martti Nomme             EST            79.0 m                      93.0
      Lucas Mueller            AUT            78.0 m                      93.0
81.   Andreas Schuler          SUI            77.0 m                      91.5
82.   Daniel Wenig             GER            75.5 m                      88.0
      Julien Fairre Rampurt    FRA            83.5 m*                     88.0
84.   Jarko Maatta             FIN            83.5 m*                     86.0
85.   Marcin Bachleda          POL            73.0 m                      85.0
86.   Carl Nordin              SWE            73.0 m                      83.5
87.   Ivan Karaulov            KAZ            78.0 m*                     72.0
88.   Andreas Strolz           AUT            75.5 m*                     64.5




II konkurs

Puchar Świata 2013-02-14
Zakopane HS94 Wyniki konkursu

Poz.  Zawodnik                 Kraj          I seria     II seria       Punkty
1.    Aleksander Zniszczoł     POL            91.0 m       92.5 m        263.0
2.    Thomas Diethart          AUT            88.0 m       91.5 m        253.5
3.    Bartłomiej Kłusek        POL            90.5 m       88.0 m        250.0
4.    Andreas Strolz           AUT            86.0 m       89.5 m        247.0
      Vladimir Rosko           SVK            92.0 m       87.0 m        247.0
      Daniel Huber             AUT            88.0 m       89.0 m        247.0
7.    Toenis Kartau            EST            90.0 m       88.0 m        246.5
8.    Matthew Soukup           CAN            91.0 m       86.0 m        246.0
9.    Mario Innauer            AUT            86.0 m       88.0 m        242.0
      Stefan Rundaher          AUT            88.5 m       88.5 m        242.0
11.   David Winkler            GER            89.0 m       87.5 m        241.5
12.   Isaak Grinholm           SWE            88.5 m       87.0 m        240.5
13.   Florian Horst            GER            87.0 m       85.0 m        238.5
14.   Radik Zhaparov           KAZ            91.0 m       83.5 m        235.0
15.   Jan Maylaender           GER            89.5 m       93.0 m*       234.5
      Atle Podersen Roensen    NOR            88.5 m       83.5 m        234.5
17.   Ondrej Vaculik           CZE            87.5 m       83.0 m        228.5
18.   Martti Nomme             EST            88.0 m       80.0 m        225.5
      Kenshiro Ito             JPN            86.5 m       81.0 m        225.5
      Grzegorz Miętus          POL            88.5 m       90.0 m*       225.5
21.   Rafał Śliż               POL            90.5 m**     89.5 m        223.5
      Luca Egloff              SUI            91.5 m**     87.5 m        223.5
23.   Alexander Sardyko        RUS            89.0 m**     88.0 m        223.0
24.   Allexandre Mabboux       FRA            88.0 m       79.5 m        222.0
      Shuji Endo               JPN            87.0 m       90.0 m*       222.0
26.   Tobias Lugert            GER            88.0 m       90.0 m*       220.0
27.   Jan Ziobro               POL            89.5 m       88.0 m*       219.0
28.   Daniel Simov             BUL            87.5 m       88.5 m*       216.5
29.   Patryk Lichy             SVK            87.0 m       78.5 m        215.0
30.   Johan Martin Brandt      NOR            86.0 m       87.0 m*       210.5
31.   Pascal Kaelin            SUI            88.0 m**     85.5 m        206.5
32.   Michael Dreher           GER            91.0 m**     81.0 m        206.0
33.   Mika Kulmala             FIN            90.0 m**     80.5 m        204.0
34.   Cene Prevc               SLO            88.0 m**     79.5 m        203.5
35.   Ole Marius Ingvaldsen    NOR            87.5 m**     79.5 m        199.0
36.   Andrzej Zapotoczny       POL            89.5 m       77.0 m*       196.0
37.   Borek Sedlak             CZE            88.0 m       77.0 m*       190.5
38.   Anze Semenic             SLO            88.5 m**     84.5 m*       186.5
39.   Bjoern Koch              AUT            88.0 m       74.0 m*       184.5
40.   Florian Menz             GER            85.5 m                     118.5
41.   Jarko Maatta             FIN            87.0 m                     118.0
      Ivan Karaulov            KAZ            86.5 m                     118.0
43.   Roman Sergevich Trofimov RUS            87.0 m                     117.5
      Stefan Huber             AUT            85.0 m                     117.5
45.   Kim Rene Elverum Sorsell NOR            85.5 m                     116.5
      Yuumu Harada             JPN            85.5 m                     116.5
47.   Serhiy Drezdov           UKR            86.0 m                     116.0
      Benedik Matic            SLO            86.0 m                     116.0
49.   David Lazzaroni          FRA            84.0 m                     115.0
      Andre Denney             USA            85.5 m                     115.0
51.   Daniel Wenig             GER            85.0 m                     113.5
      Ruben de Vit             NED            84.0 m                     113.5
53.   Rico de Jong             NED            84.0 m                     113.0
54.   Robert Kuban             CZE            83.5 m                     112.5
55.   Alex Insam               ITA            84.0 m                     112.0
56.   Marcin Bachleda          POL            84.5 m                     111.0
57.   Kazuya Yoshioka          JPN            84.0 m                     110.0
58.   Keneth Gangnes           NOR            81.0 m                     108.5
      Vegard Svensen           NOR            83.0 m                     108.5
60.   Rogan Reid               CAN            83.0 m                     108.0
      Andreas Schuler          SUI            81.5 m                     108.0
62.   Jan Soucek               CZE            83.5 m                     107.5
63.   Jure Bogataj             SLO            80.5 m                     107.0
64.   Deyan Funtarov           BUL            81.5 m                     105.5
65.   Sebastian Klinga         FIN            81.5 m                     105.0
66.   Akos Szilagyi            HUN            82.0 m                     104.5
      Antti Aalto              FIN            81.0 m                     104.5
68.   Vincent Descombes Sevoi  FRA            80.5 m                     102.5
69.   Daniele Verasco          ITA            82.0 m                     101.5
70.   Ernest Prislic           SLO            79.0 m                     100.5
      Ilmar Pearn              EST            80.0 m                     100.5
      Klemens Murańka          POL            80.0 m                     100.5
73.   Felix Brodauf            GER            87.0 m*                     97.5
74.   Simen Gimsrud            NOR            75.5 m                      95.0
      Sami Niemi               FIN            80.0 m                      97.0
75.   Davide Bresadola         ITA            78.0 m                      95.0
77.   Faik Yuksel              TUR            85.0 m*                     93.0
78.   Julien Fairre Rampurt    FRA            86.5 m*                     92.0
79.   Kento Sakuyama           JPN            85.0 m*                     90.0
80.   Carl Nordin              SWE            74.5 m                      89.5
81.   Rok Justin               SLO            76.5 m                      89.0
82.   Lars Antonisse           NED            76.0 m                      88.0
83.   Yang Li                  CHN            84.5 m*                     87.5
      David Bartos             CZE            84.5 m*                     87.5
85.   Lucas Mueller            AUT            80.5 m*                     85.5
86.   Hyran Bailey             USA            84.5 m*                     82.5
87.   Adrian Schuler           SUI            71.0 m                      81.5
88.   Joshua Maurer            CAN            82.0 m*                     75.5

Ostatnio edytowany przez daber (2013-02-14 11:38:09)

Offline

 

#2 2013-02-13 18:07:54

 Kowal

Moderator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-12-30
Posty: 52
Punktów :   

Re: Zakopane konkurs I i II

gangnes i grimsrud bardzo słabo  a elverum sorsell i brandt to po prostu kompromitacja. ingvaldsen, pedersen roensen i swensen też bez szału ale przynajmniej punkty są

Offline

 

#3 2013-02-13 21:32:12

70kamil70

Moderator

Zarejestrowany: 2012-12-09
Posty: 87
Punktów :   

Re: Zakopane konkurs I i II

że tak spytam a gdzie moi 3 zawodnicy????

Offline

 

#4 2013-02-14 21:53:01

 Kowal

Moderator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-12-30
Posty: 52
Punktów :   

Re: Zakopane konkurs I i II

o widzę nowe wyniki. tym razem ingvaldsen skakał jak urodzony buloklep reszta też bez szału. jedyny pozytyny akcent to że brandt i pedersen roensen punktowali w obu konkursach

Offline

 

#5 2013-02-14 21:56:29

70kamil70

Moderator

Zarejestrowany: 2012-12-09
Posty: 87
Punktów :   

Re: Zakopane konkurs I i II

dzieki za skorygowanie błędu i z góry sory za moje podirytowanie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skokitrener.pun.pl