Ogłoszenie

Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich Oberstdorf HS 213
Prawdopodobny plan zawodów:
8.03.2013r. 18:00 I trening
8.03.2013r. 19:30 II trening
8.03.2013r. 21:00 III trening
9.03.2013r. 10:00 Ogłoszenie listy startowej kwalifikacji
9.03.2013r. 11:00 Kwalifikacje
9.03.2013r. 13:00 Seria próbna
9.03.2013r. 13:30 I i II seria konkursowa
10.03.2013r. 18:00/lub 11.03.2013r. 18:00 III i IV seria konkursowa
12.03.2013r. 18:00 Seria próbna przed konkursem drużynowym
12.03.2013r. 19:00 Konkurs Drużynowy

*Uwaga plan MŚwL może ulec zmianie o wszelkim przełożeniach będę informował
  • Index
  •  » Nowe forum
  •  » Skocznia duża Ga - Pa HS 140 Konkurs Drużynowy

#1 2013-02-19 13:46:52

 daber

Administrator

34328241
Skąd: Grodziec Śląski
Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 170
Punktów :   

Skocznia duża Ga - Pa HS 140 Konkurs Drużynowy

Puchar Drużynowy 2013-02-19
Garmisch-Partenkirchen HS140 Wyniki konkursu

Poz.  Drużyna                  Kraj          I seria     II seria       Punkty
1.    Norwegia                 NOR                                      1112.9
      Anders Bardal                          137.0 m      138.0 m        278.5    (5.)
      Rune Velta                             138.0 m      139.0 m        283.6    (3.)
      Anders Fannemel                        138.5 m      140.5 m        283.7    (2.)
      Anders Jacobsen                        135.5 m      134.0 m        267.1   (14.)

2.    Austria                  AUT                                      1083.8
      Andreas Kofler                         135.0 m      135.5 m        271.9   (11.)
      Wolfgang Loitzl                        139.5 m      138.5 m*       260.9   (18.)
      Gregor Schlierenzauer                  132.5 m      141.0 m        275.3    (8.)
      Thomas Morgenstern                     133.5 m      140.5 m        275.7    (6.)

3.    Niemcy                   GER                                      1072.5
      Andreas Wellinger                      135.0 m      130.5 m        257.4   (19.)
      Michael Neumayer                       135.5 m      134.0 m        268.6   (13.)
      Severin Freund                         139.0 m      134.0 m        272.9   (10.)
      Richard Freitag                        133.5 m      138.5 m        273.6    (9.)

4.    Słowenia                 SLO                                      1060.9
      Jurij Tepes                            141.5 m      139.0 m        287.4    (1.)
      Jure Sinkovec                          134.0 m      118.5 m        238.5   (26.)
      Jaka Hvala                             134.5 m      135.5 m        270.5   (12.)
      Robert Kranjec                         127.5 m      137.5 m        264.5   (16.)

5.    Czechy                   CZE                                      1002.6
      Jan Matura                             141.0 m*     136.0 m        256.1   (20.)
      Antonin Hajek                          134.0 m      117.5 m        228.7   (28.)
      Jakub Janda                            139.5 m      136.5 m        280.8    (4.)
      Roman Koudelka                         136.0 m      119.0 m        237.0   (27.)

6.    Włochy                   ITA                                       990.4
      Roberto Dellasega                      136.5 m      133.5 m        264.0   (17.)
      Diego Dellasega                        130.5 m*     119.5 m        207.0   (32.)
      Andrea Morassi                         128.0 m      133.5 m        254.2   (21.)
      Sebastian Colloredo                    140.0 m      139.0 m*       265.2   (15.)

7.    Szwajcaria               SUI                                       968.9
      Marco Grigoli                          132.5 m      118.0 m        228.4   (29.)
      Gregor Deschwanden                     136.5 m      134.5 m*       241.3   (25.)
      Vital Anken                            114.5 m      131.5 m        223.8   (30.)
      Simon Ammann                           139.5 m      133.5 m        275.4    (7.)

8.    Polska                   POL                                       965.3
      Maciej Kot                             133.0 m      129.0 m        252.1   (22.)
      Dawid Kubacki                          134.5 m      107.5 m        214.1   (31.)
      Piotr Żyła                             127.5 m      132.0 m        251.6   (23.)
      Kamil Stoch                            140.0 m*     132.5 m        247.5   (24.)

9.    Kanada                   CAN                                       497.6
      Eric Mitchell                          133.5 m                     132.3  (*26.)
      Yukon de Leeuw                         124.5 m                     114.1  (*48.)
      Matthew Rowley                         138.0 m*                    117.9  (*44.)
      McKenzie Boyd Clowes                   133.5 m                     133.3  (*20.)

10.   Japonia                  JPN                                       486.5
      Daiki Ito                              138.5 m                     139.3   (*9.)
      Kazuyoshi Funaki                       131.5 m*                    104.2  (*54.)
      Taku Takeuchi                          118.5 m                     104.3  (*53.)
      Noriaki Kasai                          136.5 m                     138.7  (*10.)

11.   Rosja                    RUS                                       484.3
      Dmitrij Ipatov                         131.5 m                     127.7  (*34.)
      Ilja Rosliakov                         126.5 m                     120.2  (*41.)
      Dmitrij Vasiliev                       120.5 m                     101.4  (*55.)
      Denis Korniłow                         135.0 m                     135.0  (*15.)

12.   Finlandia                FIN                                       454.4
      Lauri Asikainen                        110.5 m                      90.9  (*63.)
      Janne Happonen                         136.0 m                     134.8  (*16.)
      Ville Larinto                          132.5 m*                    105.5  (*51.)
      Olli Muotka                            129.0 m                     123.2  (*38.)

13.   Ukraina                  UKR                                       452.2
      Vladomyr Hryvka                        118.0 m                     101.4  (*55.)
      Oleksandr Lazarovych                   126.5 m                     117.7  (*45.)
      Vasyl Zhuravskiy                       122.0 m                     109.6  (*49.)
      Vitaliy Shumbarets                     130.0 m                     123.5  (*35.)

14.   Korea Południowa         KOR                                       413.3
      Soe Choi                                90.0 m                      40.0  (*71.)
      Chueng Chul Choi                       136.0 m                     133.3  (*20.)
      Hyun Ki Kim                            127.0 m                     118.6  (*43.)
      Chil Ku Kang                           128.0 m                     121.4  (*40.)

15.   Estonia                  EST                                       352.8
      Sim Saamelselg                          97.5 m*                     39.5  (*72.)
      Toenis Kartau                          119.5 m                     104.6  (*52.)
      Martti Nomme                           126.0 m*                     91.8  (*62.)
      Kaarel Nurmsalu                        128.0 m                     116.9  (*47.)

16.   Francja                  FRA                                       349.1
      Ronan Lamy Chapuis                     103.5 m                      65.3  (*67.)
      Allexandre Mabboux                     117.0 m*                     74.6  (*65.)
      Emmanuel Chedal                        122.0 m*                     79.6  (*64.)
      Vincent Descombes Sevoi                132.0 m                     129.6  (*31.)

17.   Kazachstan               KAZ                                       326.4
      Radik Zhaparov                         114.5 m                      96.6  (*60.)
      Nikolay Karpenko                       104.0 m                      73.2  (*66.)
      Ivan Karaulov                          114.5 m                      97.6  (*58.)
      Alexey Pchelnitsev                      97.5 m                      59.0  (*68.)

18.   USA                      USA                                       297.4
      Peter Frenette                         124.5 m                     107.1  (*50.)
      Nicolas Fairall                        115.0 m                      94.5  (*61.)
      Nick Alexander                          92.5 m                      53.0  (*69.)
      Chris Lamb                              93.5 m                      42.8  (*70.)

Offline

 

#2 2013-02-19 13:48:07

 daber

Administrator

34328241
Skąd: Grodziec Śląski
Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 170
Punktów :   

Re: Skocznia duża Ga - Pa HS 140 Konkurs Drużynowy

Jestem bardzo zadowolony i pomimo słabego PŚ na MŚ poszło świetnie 2złote medale 2 srebrne więc jest bardzo dobrze

Offline

 

#3 2013-02-19 14:07:27

 Sebaaastian

Moderator

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2013-02-11
Posty: 31
Punktów :   

Re: Skocznia duża Ga - Pa HS 140 Konkurs Drużynowy

Plan minimum na drużynówkę wykonany jest medal co prawda brązowy, ale Austria i Norwegia były dzisiaj po prostu lepsze. Ogólnie mistrzostwa wyszły całkiem nieźle, ale spodziewałem się trochę więcej niż złoto i brąz. Trochę szkoda 4 miejsca w konkursie drużynowym na skoczni małej.

Offline

 

#4 2013-02-19 16:05:21

70kamil70

Moderator

Zarejestrowany: 2012-12-09
Posty: 87
Punktów :   

Re: Skocznia duża Ga - Pa HS 140 Konkurs Drużynowy

no a co ja mam powiedziec ....
moze tylko jedno po prostu katastrofa !!!!!!!
nie wiem ile mi tam zabrakło zeby wejsc do II serii ale...
to i tak nie zmienia faktu ze mistzrostwa dramat
Jedynie co mi pozostaje to .... podać się do dymisji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#5 2013-02-19 16:43:45

 daber

Administrator

34328241
Skąd: Grodziec Śląski
Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 170
Punktów :   

Re: Skocznia duża Ga - Pa HS 140 Konkurs Drużynowy

Ok 5 pkt brakowało do szwajcari i kanada by weszła gdyby nie ammann jaką kadrę bierzesz?

Offline

 

#6 2013-02-20 20:17:47

 Kowal

Moderator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-12-30
Posty: 52
Punktów :   

Re: Skocznia duża Ga - Pa HS 140 Konkurs Drużynowy

no pięknie jest złoty medal, spora przewaga na austrią, trochę lepiej mógł jacobsen skoczyć ale to i tak bez znaczenia

Offline

 
  • Index
  •  » Nowe forum
  •  » Skocznia duża Ga - Pa HS 140 Konkurs Drużynowy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skokitrener.pun.pl